Pani /e/ hurt-detal na GPW inwestować należy z głową tzn. uwzględniając DYWERSYFIKACJE . Nie wolno inwestować tak jak pan / i / w jedną spółkę , tylko w różne branże. Gdyby pan /i/ tak inwestował nie było by takiego płaczu !!!! Należy m.inn. część kasy przeznaczyć na takie ryzykowne i bardzo tanie spółki jak Advadis przed którymi dzięki restrukturyzacji możliwe są poteżne wzrosty ceny akcji. Nie żal mi pana / i / , pogódz się z własną głupotą i w spokoju przeżywaj swą klęskę , a nie rób z siebie błazna i pośmiewiska. Na poprawę nigdy nie jest za pózno . Powodzenia , a wszystkim inwestorom życzę olbrzymich zysków na Advadisie i innych spółkach.