Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ADVADIS TO SPOLKA DLA KONESERÓW ~FQ 3 2011-09-12 21:53
SPOLKA ADVADIS JEST NIESAMOWITA!!!! ~FQ 3 2011-09-12 13:02
Kononowicz na prezesa ~zz-top 11 2011-09-09 23:03
Proponuje ignorowac typa FQ ktorego wpisy tutaj zanizaja poziom dyskusji qtosiek 3 2011-09-09 22:42
JESZCZE TYLKO 2GR I BEDZIE TOTALNE MINIMUM ~FQ 2 2011-09-09 18:01
bedzie dzis 0,13 czy nie? ~Zyga 6 2011-09-09 17:35
Sytuacja Advadis bardzo przypomina sytuacje Swarzedza z 2009 r qtosiek 7 2011-09-07 17:33
Gorycz i zgorzkniale teksty niektorych sugeruja jedno - czas na solidne qtosiek 8 2011-09-07 15:21
ZNOW SIE DZIS CZAICIE? NIE BOJCIE SIE KUPOWAC... ~FQ 7 2011-09-07 13:50
Sa tu nawet tacy co sami ze soba pisza....heh qtosiek 1 2011-09-06 13:27
13 GR TO ZA DROGO CZY PECHOWO? ~FQ 2 2011-09-06 12:59
TEN WYNALAZEK GIELDOWY ZWANY ADVADIS TO MEGA DNO!!! ~FQ 1 2011-09-06 12:48
Ja sprzedałem to ścierwo a wy widze ze zarabiacie aż miło... ~asior 3 2011-09-06 12:42
Wig ,Wig 20 ,M i S wig od piatku po 6 - 7% w dol a advadis na zero.... qtosiek 6 2011-09-06 09:55
Zgadnijcie czyj to duch? ~asior 4 2011-09-05 16:46
Kawal z broda ~zz-top 3 2011-09-05 14:30
Kawały z brodą ~kto teraz? 7 2011-09-03 15:33
Jakies tajemnicze te Walne za miesiac... qtosiek 1 2011-09-02 14:56
Pinokiooooooo!!!!!!!!!!! Co? ~asior 5 2011-09-02 14:48
I na dobranoc pytanie? Jak długo można sie kompromitować? ~asior 3 2011-09-02 14:25
Jakbym wtopil tyle co asior i inni tez bym narzekal qtosiek 8 2011-09-02 13:53
Najserdeczniejsze życzenia... ~asior 3 2011-09-02 10:10
adv ~xxx 2 2011-09-01 23:17
re asior ~kerado 2 2011-09-01 23:16
od pierwszego do pierwszego :) ~zrost 3 2011-09-01 23:10
advadis ~xxx 1 2011-09-01 21:29
WYNIKI WYNIKI I PO WYNIKACH ~FQ 2 2011-09-01 17:05
Advadis na spokojnie ~inwestor 2 2011-09-01 16:17
Widze ze jest tu sporo wkurzonych co kupili po 25 -30 gr..... qtosiek 1 2011-09-01 10:07
Tym raportem po raz n-ty zakpili sobie z akcjonariuszy!!! ~asior 4 2011-09-01 09:46
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.