no to zesmy wpali wszyscy a mialo byc tak ladnie a co na to BBI CAPITAL tyle umoczyli i czekaja z zalozonymi rekami nie sadze zeby pozwolili na taki spadek jako praktycznie glowni udzialowcy a tak w ogole cos mi tu smierdzi z tego co wyczytalam jest tylko trzech udzialowcow oprocz nich a gdzie jest nasze guru niech by zkupil przyslowiowa jedna akcje Panie Brodowski stac chyba na kupno Pana chociaz 1000 akcji a jak tak sobie mysle ,ze moge wam wytoczyc proces o swoje straty giela gielda ale machinacje to co innego