1. Zarząd Advadis jest niewiarygodny - to jest pewne
2. Biznes jest zwijany - to jest pewne
3. Program Zawisza może nie wypalić - to jest prawdopodobne
4. Strata na sprzedaży
5. Rozwiązanie rezerw i pokazali zysk
i co dalej
p1. dalsze zwijanie biznesu - ale to nie może trwać wiecznie ..
p2. rozwiązywanie rezerw i kolorowanie wyniku - też nie może być wieczne ale tyle narobili rezerw że wystarczy na 2 lata strat żeby zrobić z tych rezerw zyski, więc ze 2 lata mogą tak ciągnąć i udawać że coś robią
p3. jest spora strata do wykorzystania więc ok 20mln potencjalnego zwolnienia z podatku , jakiś majątek też jest , finanse trochę jednak uporządkowali
Jeżeli zarząd i więksi udziałowcy potrafią myśleć o przyszłości to jest szansa że może być lepiej ale to wymaga naprawde dobrej woli.
Jak na razie ostatni tydzień to jakby ktoś chciał na siłe wszystko negatywnie przedstawić.. takie mam wrażenie