Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Według mnie teraz zostało Wam tylko pocieszczanie samych siebie ~asior 2 2011-09-19 09:09
Ja sprzedałem to po kilkanaście groszy i się cieszę ~asior 1 2011-09-18 22:40
TEN CALY PATROWICZ TO JUZ WSZEDL? ~FQ 3 2011-09-17 13:09
ja papa-smerf mowie wam ze jestesmy przed wybiciem!!! ~papa-smerf 1 2011-09-16 21:22
Stara zasada mowi - kupuj gdy wszyscy sprzedaja , gdy juz nie ma nadziei qtosiek 4 2011-09-16 15:56
super spólka, super prezes, super noty ~Dziki 3 2011-09-16 11:53
Ale wy tu aktywni jestescie...ciekawe co was tu tak przyciaga....????? qtosiek 10 2011-09-16 11:42
Na tym czymś gra tylko jeden gracz ~Dziki 4 2011-09-15 16:00
czekam na wypowiedz prezesa ze sie caly czas rozwijaja...hahahaaaa ~detal-hurt 8 2011-09-15 13:22
smieć ~Dziki 6 2011-09-15 13:15
Zbliza sie decydujacy moment dla spoloki qtosiek 3 2011-09-15 11:30
wrocilem na forum i od razu jakie obroty? dobra czas znikac..... ~detal-hurt 2 2011-09-15 10:55
W NIECALE DWIE GODZ TAKI OBROT? ~FQ 1 2011-09-15 10:50
Mozliwe ze BBi Capital wychodzi qtosiek 1 2011-09-15 09:50
czy ktos cos chcialby mi powiedziec, podziekowac? ~detal-hurt 1 2011-09-15 09:35
jednymi z ostatnich co sie zalapali i ujawnili swe marzenia byli...? ~detal-hurt 1 2011-09-15 09:33
oddajcie nasze 100 milionów!!!!! ~detal-hurt 1 2011-09-15 08:59
jak bylo 15gr to wiem ze w waszych glowach juz bylo 20gr... ~detal-hurt 2 2011-09-15 08:48
nieco ponad 2mln szt do rekordu... ~detal-hurt 2 2011-09-15 08:35
Tym ktorzy tu ujadaja i wylewaja swoje zale nalezy wspolczuc qtosiek 9 2011-09-14 21:53
advadis- strona koncernu to farsa i szczyt bezczelnosci!!!!! ~detal-hurt 1 2011-09-14 21:15
chcialem przedstawic panstwu RPP koncernu w ostatnich 5 latach... ~detal-hurt 1 2011-09-14 21:04
to cos zwane potocznie spolka jest wg mnie ciut za drogie... ~detal-hurt 1 2011-09-14 18:53
moj scenariusz! powiem wam jak teraz bedzie...??? ~hurt-detal 2 2011-09-14 18:49
WITAM PANSTWA!!! po 5tyg.wybudzilem sie ze spiaczki i co widze? ~detal-hurt 1 2011-09-14 18:39
Obrót rzędu 1406zł i 8 transakcji mówi wszystko... ~asior 5 2011-09-14 11:44
Tym którzy to jeszcze mają należy bardzo współczuć. ~asior 1 2011-09-14 11:13
Nie podobalo sie Wam 0,15 ~zrost 2 2011-09-14 09:34
chemos ~inwestor 1 2011-09-13 12:32
Dziś większość zarobi oprócz Was... ~asior 10 2011-09-13 11:42
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.