|
spolka ma juz wycene bankruta!!!!!!!!!!!!!!
|
qtosiek
|
7
|
2011-08-31 19:53
|
|
Mamy raport ...Nie jest zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
qtosiek
|
5
|
2011-08-31 19:42
|
|
Cos im sie nie spieszy z tym raportem...
|
qtosiek
|
11
|
2011-08-31 12:38
|
|
nie chcecie brac po 15?
|
~kosior
|
7
|
2011-08-30 16:47
|
|
dzis dobiore, jutro wyniki
|
~kosior
|
9
|
2011-08-30 12:03
|
|
ja sobie dzis kupilem co nieco
|
~kosior
|
2
|
2011-08-29 22:48
|
|
Ze wynikow nie bedzie dobrych...???
|
qtosiek
|
2
|
2011-08-29 14:56
|
|
PRZYPOMINAM ZE JUZ POJUTRZE WYNIKI
|
~FQ
|
2
|
2011-08-29 14:52
|
|
Jednak ten advadis to HAŃBA!!!!
|
~asior
|
5
|
2011-08-29 10:29
|
|
widze tu zawiedzonych ktorzy liczyli na mala zwalke po walnym
|
qtosiek
|
1
|
2011-08-26 17:49
|
|
NWZA, czyli kolejne bajki pinokia...
|
~zrost
|
6
|
2011-08-26 17:47
|
|
Advadis - info
|
~inwestor
|
3
|
2011-08-26 16:22
|
|
Advadis - walne czas zacząć
|
~inwestor
|
24
|
2011-08-26 15:54
|
|
CO TA CISZA OZNACZA?
|
~FQ
|
2
|
2011-08-26 15:02
|
|
Advadis kontra Pronox
|
qtosiek
|
2
|
2011-08-26 13:13
|
|
Czym skończy się jutrzejsze WZA? Czekam na typy?
|
~asior
|
2
|
2011-08-25 23:26
|
|
150%
|
~zrost
|
7
|
2011-08-25 17:45
|
|
COS WAM GO ZBLOKOWAŁO?
|
~FQ
|
3
|
2011-08-25 12:46
|
|
Mowicie ze bankrut????????????????
|
qtosiek
|
5
|
2011-08-25 09:42
|
|
dajcie spokuj-ads to bankrut
|
~Radomiak1910 Pany
|
2
|
2011-08-25 08:06
|
|
Jak na to wszystko patrzę to naszła mnie dzis taka wieczorna refleksja?
|
~asior
|
3
|
2011-08-25 08:04
|
|
widzieliscie kiedys wzrosty w trojwymiarze?
|
~leal
|
5
|
2011-08-24 16:09
|
|
wkrotce zrozumiecie ciołki co to wybicie.....
|
~leal
|
5
|
2011-08-24 15:43
|
|
Zbiża się WZA i wyniki za 1półrocze!
|
~asior
|
11
|
2011-08-24 13:45
|
|
Panie sternik...
|
~50cent
|
1
|
2011-08-24 11:29
|
|
COS WIDZE NIE MACIE OCHOTY NA ADS? A GIEŁDA W GÓRE!!!
|
~FQ
|
3
|
2011-08-24 09:44
|
|
Co przyniesie ten tydzień? Oto jest pytanie.
|
~asior
|
4
|
2011-08-23 16:24
|
|
co się dzieje z adas
|
~zienik
|
2
|
2011-08-19 14:10
|
|
Powort do normalnosci - kierunek < 0,10
|
~zrost
|
4
|
2011-08-18 17:52
|
|
Utrzymać 0.15 i będzie ok.
|
~Zyga
|
3
|
2011-08-18 15:33
|