Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
spolka ma juz wycene bankruta!!!!!!!!!!!!!! qtosiek 7 2011-08-31 19:53
Mamy raport ...Nie jest zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! qtosiek 5 2011-08-31 19:42
Cos im sie nie spieszy z tym raportem... qtosiek 11 2011-08-31 12:38
nie chcecie brac po 15? ~kosior 7 2011-08-30 16:47
dzis dobiore, jutro wyniki ~kosior 9 2011-08-30 12:03
ja sobie dzis kupilem co nieco ~kosior 2 2011-08-29 22:48
Ze wynikow nie bedzie dobrych...??? qtosiek 2 2011-08-29 14:56
PRZYPOMINAM ZE JUZ POJUTRZE WYNIKI ~FQ 2 2011-08-29 14:52
Jednak ten advadis to HAŃBA!!!! ~asior 5 2011-08-29 10:29
widze tu zawiedzonych ktorzy liczyli na mala zwalke po walnym qtosiek 1 2011-08-26 17:49
NWZA, czyli kolejne bajki pinokia... ~zrost 6 2011-08-26 17:47
Advadis - info ~inwestor 3 2011-08-26 16:22
Advadis - walne czas zacząć ~inwestor 24 2011-08-26 15:54
CO TA CISZA OZNACZA? ~FQ 2 2011-08-26 15:02
Advadis kontra Pronox qtosiek 2 2011-08-26 13:13
Czym skończy się jutrzejsze WZA? Czekam na typy? ~asior 2 2011-08-25 23:26
150% ~zrost 7 2011-08-25 17:45
COS WAM GO ZBLOKOWAŁO? ~FQ 3 2011-08-25 12:46
Mowicie ze bankrut???????????????? qtosiek 5 2011-08-25 09:42
dajcie spokuj-ads to bankrut ~Radomiak1910 Pany 2 2011-08-25 08:06
Jak na to wszystko patrzę to naszła mnie dzis taka wieczorna refleksja? ~asior 3 2011-08-25 08:04
widzieliscie kiedys wzrosty w trojwymiarze? ~leal 5 2011-08-24 16:09
wkrotce zrozumiecie ciołki co to wybicie..... ~leal 5 2011-08-24 15:43
Zbiża się WZA i wyniki za 1półrocze! ~asior 11 2011-08-24 13:45
Panie sternik... ~50cent 1 2011-08-24 11:29
COS WIDZE NIE MACIE OCHOTY NA ADS? A GIEŁDA W GÓRE!!! ~FQ 3 2011-08-24 09:44
Co przyniesie ten tydzień? Oto jest pytanie. ~asior 4 2011-08-23 16:24
co się dzieje z adas ~zienik 2 2011-08-19 14:10
Powort do normalnosci - kierunek < 0,10 ~zrost 4 2011-08-18 17:52
Utrzymać 0.15 i będzie ok. ~Zyga 3 2011-08-18 15:33
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.