Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

MPAY S.A.: Spełnienie warunków formalnych Umowy Przedwstępnej zawartej pomiędzy Grupa LEW i Funduszem Techstreet Capital

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

reklama

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 26 / 2025
Data sporządzenia: 2025-06-09
Skrócona nazwa emitenta
MPAY S.A.
Temat
Spełnienie warunków formalnych Umowy Przedwstępnej zawartej pomiędzy Grupa LEW i Funduszem Techstreet Capital
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki działającej pod firmą mPay Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jasna 1 lok. 421, 00-013 Warszawa, REGON: 015506707, NIP: 5213258216, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000172708 "Spółka", "mPay", w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI 25/2025 niniejszym informuje, że zakończył się jeden z etapów realizacji postanowień Umowy, obejmujący spełnienie istotnych warunków formalnych, które były przewidziane na początkowym etapie procesu inwestycyjnego.
W szczególności, Spółka została poinformowana, że zostały uzyskane wymagane zgody, od których uzależniona była możliwość kontynuowania realizacji Umowy. Tym samym, nie zaszły okoliczności, które skutkowałyby jej rozwiązaniem lub umożliwiałyby odstąpienie od niej przez jedną ze stron.
Podjęto także działania związane z kandydaturą osoby rekomendowanej przez potencjalnego inwestora na Członka Zarządu, która potwierdziła gotowość objęcia funkcji, co umożliwia dalsze działania w tym zakresie.

Na dzień publikacji niniejszego raportu, Umowa pozostaje w mocy, a proces realizacji jej postanowień jest kontynuowany. Trwa m.in. analiza Spółki w ramach badania due diligence, które – zgodnie z treścią Umowy – stanowi jeden z warunków zawieszających dla przeprowadzenia transakcji przyrzeczonej. O jej ewentualnym zawarciu Spółka poinformuje odrębnym raportem bieżącym.

Zarząd uznaje przekazaną informację o zawarcie Umowy za istotną informację sygnalizującą możliwość zawarcia znaczących przyszłych umów ze względu na ich wartość oraz potencjalny wpływ na rozwój mPay i jej akcjonariat oraz prawdopodobnie istotne znaczenie przedmiotowej informacji dla oceny przyszłej sytuacji finansowej, gospodarczej i majątkowej Spółki.

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
(pełna nazwa emitenta)
(skrócona nazwa emitenta) (sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
(kod pocztowy) (miejscowość)
(ulica) (numer)
(telefon) (fax)
(e-mail) (www)
(NIP) (REGON)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2025-06-09 Andrzej Basiak Prezes Zarządu
Źródło: Komunikaty spółek (ESPI)
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty