Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

Bogdan Zborowski nowym prezesem Sygnity

Rada nadzorcza Sygnity powołała 26 września na stanowisko prezesa Bogdana Zborowskiego. Nowy prezes będzie pełnił funkcję od 2 stycznia 2020 - podała spółka w komunikacie.

(fot. Puls Biznesu)

Pod koniec czerwca Mariusz Nowak zrezygnował z funkcji prezesa Sygnity, po otrzymaniu zarzutów prokuratorskich.

reklama

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało 11 czerwca jedenaście osób w związku z nieprawidłowościami przy przetargach dla Poczty Polskiej. Jak podano w komunikacie CBA, wśród zatrzymanych jest pięciu pracowników Poczty i dwie osoby związane z działaniem "warszawskiej spółki informatycznej". Postępowanie dotyczy realizacji zamówień publicznych na rzecz Poczty Polskiej o wartości ponad 30 mln zł, w zamian za korzyści majątkowe przyjmowane przez przedstawicieli Poczty w wysokości co najmniej 300 tys. zł.

13 czerwca Sygnity poinformowało o orzeczeniu przez sąd - w związku z prowadzonym śledztwem - ustanowieniu wobec prezesa Mariusza Nowaka środka zapobiegawczego w postaci poręczenia majątkowego, natomiast wobec przewodniczącego rady nadzorczej, Pawła Zdunka, tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. (PAP Biznes)

epo/ asa/

Źródło: PAP Biznes
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty