Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,30 zł , zmiana od tamtej pory: 209,07%

Zapraszam do dyskusji :)

Zgłoś do moderatora
Moze was zdziwie, ale uzyje tego forum do tego do czego kiedys fora dyskusyjne (stad ich nazwa) byly uzywane , do dyskusji, wymiany pogladow. Nie pucowaniu sie nawzajem wlascicieli akcji i bluzganiu na innych ktorzy maja inne zdanie, bo na pewno sa trolami bez akcji i marza o tym zeby odebrac po taniosci pucujacym sie nawzajem :) Wiem, staroswiecki jestem :)

Nawet nie wiem ile razy to juz widzialem, CDR, Mercator itd itd, myslalem ze XTB to ominie ale jednak nie, chciwosc wziela gore
Niestety problem nastepuje wtedy kiedy jest do podzialu kupa kasy, przewaznie glownemu akcjonariuszowi ktory tak narpawde jest osoba decyzyjna nie zalezy na tym zeby dzielic sie z akcjonariuszami i kombinuje jakby mimo wczesniej wypowiedzianych deklaracji zgarnac jak najwiecej dla siebie. Oni wszyscy maja jedna wspollna ceche, mimo ze juz sa multimilionerami liczy sie dla nich kazda zlotowka, dlatego beda zamienic czesciow dywidende na skup, lub jak na mercatorze, "skup diwydendowy" (sic!) zrobia wszystko byleby ulica dostala jak najmniej kasy, oczywiscie wszystko w ramach wczesniejszych deklaracji. Dlatego beda kombinowac, wymyslac rozne prawne obejscia itd itd, wszystko oczywiscie za poparciem forumowej - sekty xtb ktora bedzie zaklinac rzeczywistosc i mimo ewidetnych przeslanek ze głowny chce ich wyru.... bedzie tweirdzic ze super ze ich ru... o to wlasnie chodzilo
Dzisiaj Tuszkiewicz powiedzial to samo co ja, trwa MONETYZACJA biznesu xtb, zachowujecie sie tak jakby pewnikiem bylo ze rok 2023 bedzie rownie dobry jak 2022, ze super, dzieki skupowi zmiejszy sie ilosc akcji a cena na pewno nie ulegnie zmianie, bo jak bedzie 100 mln za kwartal to na pewno cena akcji nie spadnie :) spadnie :) w biznescie xtb liczy sie co jest tu i teraz, bo przyszlosc jest niewiadoma, cieszycie sie z ilosci klientow, sto tysiecy, dwiescie tysiecy itd, wiekszosc to niestety dzieki promocji darmowa akcje, jak myslicie, jaka jest zyskownosc takiego klienta na lota ?:) obawiam sie ze bardzo niska.

Dlaczego kurs nie bedzie rosnac a spadac, dlatego ze kurs rosnie jak ktos kupuje, jak jest przewaga popytu nad podaza, ktos ma kupwoac xtb na ath, przy cenie 36 zł za akcje i dywidendzie 3.26, kapitalizacja ponad 4 mld i niepewnych zyskach w przyszlosci, pytam sie kto ? :)

Smiejecie sie XTB to nie mercator :) a myslicie ze przy ath Mercatora ktos myslal ze skonczy jak skonczyl ?:) Fajnie jest oceniac z perspektywy czasu i mowic ze na pewno tak nie bedzie, skad ta pewnosc ?

Podobienstwa:
-prawie miliard do podzialu :)
-wiekszosciowy akcjonariusz jest jednoczesnie osoba decyzyjna
-ktos mowi ze Zablocki to nie Zyznowski, a skad wiadomo ? o Zyznowskim nikt by zlego slowa nie poweidzial jak mercator kosztowal 770
- niepewny biznes - niewazne czy bedzie stu klientow czy milion, liczy sie zyskownosc na lota, jesli milion klientow zarobi xtb straci, jesli nie bedzie zmiennosci rynkowej a rynki beda przewidywalne te milion klientow zacznie zarabiac i narazi xtb na straty
- sekta bankiera pucujaca sie nawzajem zaklinajaca rzeczywistosc i mowiaca jak jest super, mimo ze nie jest. Jeszcze forum na fb zalozcie :) rynek was wali prosto w twarz spadajacym kursem na skutek negatywnej informacji o zmianie czesci dywidiendy na skup, a wy wijecie sie byleby to usprawiedliwic ze jest super , ma sa kra :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -0,27% 109,10 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.