Dorian probojesz wmówić że "łysy ze stoka" się nie zna, a ty natomiast jesteś znawcą który rozpatruje spółkę longterm w interwale godzinowym?
Hahaaa, dobre , dobre...
Robisz to za kasę czy masz takie hobby, żeby wolny czas spędzać na wątkach spółek, których nie widzisz przyszłości?
xdddd