17 marca czyli od 20.03,xtb będzie notowany w wig30.
Obstawiam, że takie zagranie jest pod fundusze które będą chcialy dobrej dywidendy.
23 marca zarzad zmieni zdanie, że jednak 75% albo dostaną pismo od KNF, że coś tam nie tak, żeby nie było, że to ustawka.
Fundusze kupią po 35-50, że śr 40, a później dostaną ponad 10% dywidendy.
W ten sposób będą mogły ładnie się promować. Itd.