Takich dorianow od 3 lat to już przerobiłam i każdy kolejny pisze o zagrożeniu , o jednorazowym zysku itd a kurs idzie sobie powoli w gore od 3 lat a przy okazji dostajemy dywidendę ,która w tym roku jest rekordowa.Ps pokarz mi spółkę w której nie ma ryzyka,pokaz mi druga taka spółkę ktora przez ostatnie 3lata tak się rozwinęła globalnie a zmienność zawsze będzie jak nie na indeksach to na surowcach albo walutach a już niedługo nie będzie dla XTB tak istotna,cierpliwość cnota inwestorów długoterminowych i tyle w temacie