sam fakt ze nazywasz spolke na ktorej akcji masz zarobic "swoja perelka" zle wrozy twojej przyszlosci na gieldzie, jedynymi perelkami sa twoje pieniadze ktore masz pomnazac, a pomnazasz je poprzez kupowanie akcji tanio i sprzedawanie drogo, a nie trzymaniu akcji "perelki", jakiekowiek utozsamianie sie z firma, nazywanie jej swoja perelka jest chore :), eh, ludzie, co wy macie w glowach