Do Dorian: bardzo fajny komentarz. Muszę przyznać ze mam podobne przemyślenia. Potwierdzeniem tego jest właśnie dzisiejszy spory spadek po wczorajszych nieznacznych wzrostach. Dla osób mniej rozumnych: wczoraj urlop 3% a dziś spadło 2,38% ale spadek jest od wyższej kwoty wiec w złotówkach to więcej :) Matematyka nie kłamie. Jutro zapewne dalsze spadki w okolice 33 zł a docelowo 32 tak by po dywidendzie kurs był nieco poniżej 30 i wtedy może być skup jesli KnF zatwierdzi. Poza tym masz racje co do niepewności wynikow. Juz 4q22 miał być super a był dramatycznie słaby. Obawiam się ze ten kwartał może być jeszcze gorszy