ja już po sam korek, aż mi się przelewa:)
swoją drogą wpisy przeciwników spółki (irek, bankrut, zyga, olek...) są żenujące, jak by nie wiedzieli na czym polega giełda. fakt kilka lat temu było po 1,30 ale np. MCI było po 37 zł, przykładów spółek które kilka lat temu miały wyceny z kosmosu nie brakuje - normalna sytuacja.
powiecie że MCI odbiło po spadku z 37 do 2 zł na 9:). centrozap też skoczył z 0,44 na 0,62...
to jest giełda panowie:) buhahahaha