Analityk jak sie masz naganiaczu kroliczka ile dostałes za wczorajszy post bzdurny wychwalający Centka kto jest winien że ten trup nigdy nie rosnie 2 sesje z rzedu pewnie irek Olek Zyga.Popatrz dzisiaj na inne groszowe spolki ile juz odrobiły ja tez mam tego trupa i tylko czekam zeby chociaz 3 grosze urósł i trzepne nim jak króla za uszy .Prezus dosonale wie o tym tylko tacy naganiacze twojego pokroju utrzymują tą szemraną spekułe bo dawno byłby juz kosztowała10 gr