Dnia 2011-11-03 o godz. 21:39 ~Analityk78 napisał(a):
>
inwestujący w te papiery sa ciągle obrażani przez tych
> ludzi więc jak raz się pośmieje z ich dramatu to nie
> zaszkodzi:) może w końcu znikną z tego forum bo szczerze to
> nie mogę już patrzeć na ich wpisy.... po prostu robi się
> niedobrze...
a co do reszty to masz racje, nie zawsze
> udaje się trafić w dobry moment na zarabianie...
> pozdrawiam
PS. jak myślicie która spółka (MCI czy
> centozap) ma większe szanse wrócić na szczyt, a może nawet
> wyżej???
MCI na 37 czy centek na 1,30 ???
dla mnie wybór
> jest oczywisty aczkolwiek gram też na MCI:)
żałosne analityk taki z ciebie jak ze mnie ksiondz zapakował na maksa i naganai frajer