Dzisiaj Ameryka nie rozczarowala. Dowiozla ladnie do konca. W mediach mowia o hossie do konca roku. Wykres technicznie wyglada pieknie. Obroty rosna.No to bedzie sie dzialo. Jeszcze jutro z rana mozliwosc dopakowania wagonow. Popoludniu jedziemy na widly.