inwestujący w te papiery sa ciągle obrażani przez tych ludzi więc jak raz się pośmieje z ich dramatu to nie zaszkodzi:) może w końcu znikną z tego forum bo szczerze to nie mogę już patrzeć na ich wpisy.... po prostu robi się niedobrze...
a co do reszty to masz racje, nie zawsze udaje się trafić w dobry moment na zarabianie...
pozdrawiam
PS. jak myślicie która spółka (MCI czy centozap) ma większe szanse wrócić na szczyt, a może nawet wyżej???
MCI na 37 czy centek na 1,30 ???
dla mnie wybór jest oczywisty aczkolwiek gram też na MCI:)