Bardzo duzy wzrost sprzedazy i zysku ze sprzedazy, jednak wzrost kosztow sprzedazy o wiele wiekszy, w rezultacie zysk spada, rentownosc rowniez. Koszt sprzedazy w III kw okolo 100% wiekszy r/r.
Jesli chodzi o prognozy to wynika z nich ze IV kw bedzie bardzo dobry. Czyli ze co? Jeszcze mocniej wchodza na rynek niemicki, czy niedoszacowali kosztow. Warto o to zapytac w srode. Mnie na prezentacji niestety nie bedzie.