Rynek od dawna ma takie samo zdanie o spolce. Tzn. wycenia ja nizej od konkurencji.
ABC Data skupuje akcje, BZWBK rowniez. Madry kazdy po szkodzie, jakby byl wjazd na wyzsze poziomy, to pisalbys trzeba bylo wchodzic po 4,xx. Jakby rynek byl latwy, to kazdy by na nim siedzial, mielibysmy gigantyczne wyceny i male stopy zwrotu, na szczescie jest inaczej. Sa szanse kupic cos niedoszacowanego, i sprzedac cos przeszacowanego.