z forum innej spółki:
" bo niższy już chyba być nie może" najbardziej zgubna teza, niejeden myslal ze cos nie moze byc nizsze, nawet wydawaloby sie przy stabilnych spolkach. Na gieldzie wszystko jest mozliwe i nie ma czegos takiego jak pewnosc na 100% jest wieksze badz mniejsze prawdopodobienstwo. Tutaj niczego nie mozna brac za pewnik.