pluto, dlaczego rynek od dawna(!) ma inne zdanieo spółce?
dlaczego insiderzy nie dokupują i fundy?
dlaczego po wynikach mci ie bło wystrzału?
tu jest tylko ściemnianie i dojenie naiwychdvilków czy janków baranków
zamiast uśredniania trzeba było wyskakiwać przy 4,xx
"nikt" koejy raz ma rację - szacun za wiedzę i trafne oceny spółki !