Uwzglednilem juz korekte prognozy, zysk EBITDA w IV kw wg niej musi byc wiekszy niz w IV kw zeszlego roku, zysk z dzialalnosci musialby wyniesc okolo 30 mln wzgledem 27,5 mln w IV kw 2013 roku, no chyba ze prognoza jest nadal nierealna.
Koszt sprzedazy w samym III kw 45,887 mln zl w stosunku do 28,072 mln w analogicznym okresie 2013 r.