Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -72,40%

Wyjaśnienie

Zgłoś do moderatora
Szanowni akcjonariusze,

Nie wiem dlaczego, ale trolle upatrzyły sobie za cel moja osobę, przypisując mi związek ze spadkami. Chyba lepiej przyjrzeć sie przez kogo to sie faktycznie stało.... Zbierałem akcje AVT przez miesiąc czasu i mam obecnie 6 cyfrowy poziom akcji. Moja aktywność na forum bankiera tej spółki sprowadzała sie do powitalnego postu jakiś czas temu i udziale w kilku dyskusjach. Jestem jeszcze za krótko w spółce, aby o nie dużo pisać. Myśle, że wielu z Was nie wie kim jest ten Bart2020 z tytułów ostatnich postów. Wyjaśniam, trolle mnie nie znoszą bo zazwyczaj punktuje ich argumentami. Myśle, że wielokrotnie przeszkodziłem im w obrzydzaniu kilku spółek akcjonariuszom. Rola trolla jest marna. Są oni po to, aby nakłonić innych do sprzedaży akcji ze strata, aby sami mogli dokupić taniej. Hieny giełdowe. Im bardziej aktywni, tym bardziej chcą kupić, tym bardziej głodni. Czuja szanse.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ICECODE -1,43% 0,34 2023-12-04 14:05:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.