Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -70,40%

Re: Wyjaśnienie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-12-20 o godz. 01:01 ~Wiem napisał(a):
> Myśleć Myśleć Bart2020 ubiera leszczy z uśmiechem

 Może w Barcie jesteś zakochany? Może tak jak w przedszkolu, chłopcy ciągną za włosy dziewczynki bo chcą kontaktu z nimi, tak Ty tylko Bart i Bart w negatywie? Bart ubrał, Bart powiesił, Bart się uśmiecha, Bart odpowiada za globalne ocieplenie klimatu. Boje się, że jak otworzę lodówkę to znajdę tam komunikat, że znowu Bart! Zagadaj z nim w innym tonie, spróbuj być miły, doceń jego wkład i pracę jakie włożył w to forum. Może się dogadacie, zostaniecie partnerami biznesowymi, przyjaciółmi a może coś więcej ... ;) ?
PS.
Przyszedł mi do głowy trochę irracjonalny pomysł. Może z Bartem tworzycie już od dawna jakiś układ? Nie wiem tylko po co?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ICECODE 0,27% 0,37 2023-06-02 13:33:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.