Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -10,72%

Re: Wyjaśnienie

Zgłoś do moderatora
Coś wam powiem, jak byłem tutaj z jednym gościem na walnym aqt na którym okazało się co okazało a potemcposxlo info od nas na bakierze jakie są realia to nad wyśmiewali i do dzis nie znaja ludzie prawdy , bo nie chcą w nią wierzyć . Ja Bartowi wierze bo sytuacja jest logiczna myśle sam a swoje wiem i o jego pakiecie również . Jeszcze będzie tak Że Ci nam się Bart przysłuze zobaczysz jak mi się uda to czekaj na info od odpowiedniej osoby od środka . Z pozdrowieniami DejvFX

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX -3,79% 1,12 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.