Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -66,56%

Re: Wyjaśnienie

Zgłoś do moderatora
Tak, środowa sprzedaż akcji przez JC i dzisiejsze info o przesunięciu nie było przyjemne. Mam średni kurs na poziomie 1,7. Mam wiec w tym momencie strate jak wielu z Was. Dzisiaj zwiększyłem pakiet o 10% na kursie w okolicach 1,3. Zdecydowanie będę uśredniać obserwując reakcje rynku. Może będzie niżej? Nie wiem, cieżko powiedzieć. Tutaj rzeczywisty FF jest bardzo niski. Może rzucać. Może odbić. To zależy. Cieżko wróżyć.

Dzisiejsze ESPI nie jest dobre, ale nie jest fatalne. Jest tylko zle, bo trzeba czekać kolejne 2 miesiące. Należy tylko liczyć, że może ICG poda więcej szczegółów o np. Projekcie W i ich ewentualne połączenie w lutym będzie z większym przytupem. A może JC zwiększy udziały w ICG? Trzeba sie przyglądać ruchom i czekać.

Podobną taktykę przyjmuje Pantaran i wiele osób, które maja duże pakiety. Ja tu jestem zaledwie 1,5 miesiąca, ale wiem ze są tu osoby, które maja pakiety od blisko roku. Wiem, jak dla Was ta sytuacja musi być irytująca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ICECODE -2,11% 0,42 2023-03-31 15:56:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.