Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -65,28%

Re: Wyjaśnienie

Zgłoś do moderatora
Poszukajcie sobie barta2020 post o jego przemyśleniach przed raportem Inno Genne. Ile to jego zdaniem było sprzedaży testów, a to do Indii, a to gdzie indziej... nie pamiętam już tych głupot. Przeliczenia sprzedaży na kapitalizację spółki itp. cuda na kiju. Na podstawie czego przypuszczał? Oględzin siedziby, rozmowy z pracownikami, 40 h studiowania spółki (to jego słowa na temat innej spółki)? Otóż nie, to jego bełkot ubrany w język giełdy, nie mający żadnego uzasadnienia, albowiem nie miał prawa mieć żadnych informacji, aby uprawiać takie spekulacje. Wynik to w raporcie sprzedaż TESTÓW=NUL,było to przy cenie 60 zł za 1 akcję, teraz jest 31 zł, a w dole już było 21 zł. Ludzie jak możecie tak się nabierać na takich ludzi. ZAWSZE MÓWIĄ KIEDY DOBIERAJĄ, NIGDY KIEDY SPRZEDAJĄ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ICECODE 5,85% 0,43 2023-03-29 15:46:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.