Witam wszystkich akcjonariuszy jako nowy akcjonariusz ; )
Mam do was jedno pytanie bo nie chce mi sie znowu tego info szukac bo chyba juz je czytalem.... jakie bedzie oprocentowanie tego kredytulibor usd 12m + 3 % ? ? czy jakie bo to cos za malo ... ?