nie wiem skad ta zlosc w tobie ? To chyba dobrze ze kupilem akcje gdyby nikt ich nie kupowal wiesz co bys mogl z nimi zrobic ; ) ?
Mam zamiar to potrzymac moze nawet do 3 zl o ile do tylu dojdzie ; )
Nie wiem Bartku czy dobrze cie kojarze ale posiadales chyba rowniez tak jak ja agroton ;)
Ja niezbyt dobrze na tym wyszedlem ; ( ale odrobilem duza czesc na podbitce 1,13 do 3,XX ;) Jak mozesz to napisz to oprocentowanie a jak nie chcesz to nie pisz nic ; )