Dnia 2013-05-06 o godz. 18:06 ~Fundamenty napisał(a):
> nie wiem skad ta zlosc w tobie ? To chyba dobrze ze kupilem
> akcje gdyby nikt ich nie kupowal wiesz co bys mogl z nimi
> zrobic ; ) ?
Mam zamiar to potrzymac moze nawet do 3 zl o
> ile do tylu dojdzie ; )
Nie wiem Bartku czy dobrze cie
> kojarze ale posiadales chyba rowniez tak jak ja agroton ;)
> Ja niezbyt dobrze na tym wyszedlem ; ( ale odrobilem duza
> czesc na podbitce 1,13 do 3,XX ;) Jak mozesz to napisz to
> oprocentowanie a jak nie chcesz to nie pisz nic ; )
aaaa sorry pomylilem sie ze Spekulantem hahah....tak masz racje mialem Agroton ale troche ..jak kazdy starcilem ale nieduzo....sorry bo pomylilem Cie z innym z forum Dependa.....nie wiem czemu haha spoko...sorry jeszcze raz..:) a jesli chodzi o oprocentowanie to jest miedzy 3,5 a 3,70..tak pisali w ich infie gdzie opisywano caly proces....