Spokojnie, to, ze bylo dzis troche takich, ktorzy sie wysypali, to tylko lepiej dla nas, czekali na info i tzw. pompke, a tu pompki nie bylo. Radze poczekac, i dac spolce czas na zalatwienie formalnosci, a potem, to kurs juz sam pojdzie we wlasciwym kierunku. Pozdrawiam kilkugroszowych inwestorow :)