Dnia 2013-05-06 o godz. 17:54 ~Fundamenty napisał(a):
> Witam wszystkich akcjonariuszy jako nowy akcjonariusz ; )
> Mam do was jedno pytanie bo nie chce mi sie znowu tego info
> szukac bo chyba juz je czytalem.... jakie bedzie
> oprocentowanie tego kredytulibor usd 12m + 3 % ? ? czy
> jakie bo to cos za malo ... ?