Oprocentowanie wydaje sie super niskie jak to dobrze zainwestowac to moze byc kiedys nawet ponad 10 zl ; ).Wszystko zalezy kto tymi pieniedzmi bedzie zarzadzal ; ) Aktualnie mam bardzo malo - prawie 30 kilo ; ( ale nie mam wolnej kasy ... zeby dokupic .. Bede zbieral teraz kase i akumulowal ; ) cel - byc pod progiem.Ile zdaze dokupic tyle dokupie.
Jak cos sprzedam bede dobieral ; ).Pozdro Bartku mam nadzieje ze wytrwamy do wyzszych poziomow ; )