Forum Forex +Dodaj wątek
Jak myslicie warto teraz wejsc czy jeszcze obleci.Niby jest w trendzie wzrostowym http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln widze wsparcie ostatniego spadku na ok. 3,8150