Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-03-25 o godz. 19:42 ~USD napisał(a):
> Żeby USD było po 3,5 to musiałoby EURO poniżej 4 PLN spadać, albo każdy ogarnięty człowiek mógłby na arbitrażu zarobić miliony po kantorach
:-)))) Miliony, a myślałłem , że miliardy :-)))
.
> Też weźmy pod uwagę, że umacnianie sie złotego na dłużej to ruina naszej rodzimej gospodarki
:-))) Szczególnie ludzie i przemysł będą nieszczęśliwi jak przyjdzie płacić za importowwane surowce o 1/3 mniej. A już benzyna po 3 zł to była by tragedia..he,he

Pozdrawiam