Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN

Zgłoś do moderatora
Witam, jeszcze się tego wszystkiego uczę, ale zauważyłem, że jak Chiński Yuan traci na wartośći do USD, to PLN też traci na wartości do USD. Jak w nocy PLN lekko zyskuje, to w dzień lekko traci, jak w nocy lekko traci to w dzień zyskuje. Przegapiłem to co się działo w tamtym tygodniu, bo piątek-poniedziałek miałem inne zajęcia. Zamach w Brukseli totalnie zamętlił mi w głowie. Ja nie wiem co się teraz stanie. Czy są tu jacyć ekperci?
Wygląda na wzrostowo. W czwartek około północy dotknęło linii trendu wzrostowego (kanału) i zaczęło dalej rosnąć. Także wygląda na wzrostowo.
Dziś Chiński Yuan zyskuje na wartości, przynajmniej teraz ok. 10.20 czasu Chińskiego (Na wykresach Forex zyskuje - ale mimo to Bank of China dewaluuje). Od poniedziałku do piątku rano tracił na wartośći (na wykresach Forex - BOC również dewaluował od poniedziałku).

Strasznie zamotane. Jest tu jakiś ekspert?

Jak to mówią: "Za gapowe się płaci", ehh.