Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do werty

Zgłoś do moderatora
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=10&u=17737761 jesli przekroczy ten spadkowy w okolicy 3,8050 powinien wspiac sie sporo wyzej pod 3,89