Do Werty: a zastanawiales sie kiedys, dlaczego wszyskie najwazniejsze banki swiata (usa, strefa euro, japonia, szwajcaria) chcialybyswojej waluty slabszej w stosunku do pozostalych? Rozumiem ze robią to w opozycji do swoich obywateli i rodzimych przedsiebiorstw? To tylko w Polsce wpadli na ten sprytny manewr ze silniejszy zloty sie oplaci?
Nawet przyjaciele wegrzy oslabiaja w ostatnich tygodniach swoja walute - patrz dzialania banku centralnego