Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

To kiedy wypłata odszkodowań Moi Ukochani Pisowcy?

Zgłoś do moderatora
Bo ja cierpliwie czekam!
Co prawda Wasze milczenie w temacie Idei jest trochę dziwne ale przecież złodziej też milczy na temat swoich łupów i się specjalnie nie chwali.
A jak tam Wasz Polski Bezład? Czytam sobie, że nieźle np. tych emerytów, którzy dostawali powyżej 5 tys zł oszukaliście - powoli wszyscy się na Was poznają, Moi Ukochani Pisowcy! Żeby grać rolę Robin Hooda - jeśli już chcecie tą rolę odgrywać ( okradać bogatych, dawać biednym ) - trzeba samemu być prawym i sprawiedliwym i mieć jakieś zasady a Wy żadnych zasad nie macie! Równość obywateli i podmiotów gospodarczych wobec Prawa to w Waszym wykonaniu jakieś science - fiction! Ale dobrze - mnie tam cieszy, że coraz więcej Polaków widzi to co ja, bardzo mnie to cieszy!
Pozdrowienia dla Moich Ukochanych Pisowców!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00