Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: To kiedy wypłata odszkodowań Moi Ukochani Pisowcy?

Zgłoś do moderatora
A znacie na pewno Pisowcy z marketingu, że jeden niezadowolony klient narobi więcej rabanu niż 100 zadowolonych klientów? A WY po kolei denerwujecie i oszukujecie kolejne grupy Polaków!
Swoją drogą - za cokolwiek byście się nie wzięli - i tak spieprzycie!
Reforma sądownictwa, służby zdrowia, armii i sławne WOT no i ... oświaty - hehe, same super zaplanowane z głową reformy!
Mnie za co może być wstyd - to jest popijanie - ale ja innych nie krzywdzę a Wy PISOWCY - non stop przez Wasze niesprawiedliwe rządy krzywdzicie kolejne grupy Polaków!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.