Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: To kiedy wypłata odszkodowań Moi Ukochani Pisowcy?

Zgłoś do moderatora
I nie walczę o 100 tys zł, które mi ukradliście MOI UKOCHANI PISOWCY!
Walczę o to, żebyście z pokorą się przyznali do błedu! Reprezentujecie Naród Polski i nie możecie tak postępować!
Walczę o to, żebyście przeprosili 70 tys Polaków, których skrzywdziliście swoją błedną decyzją i celowym niszczeniem Banku!
Słuchałem trochę przedstawienia Waszego Guru - Glapy z 3 dni temu... No tak, czego tu oczekiwać od MOICH UKOCHANYCH PISOWCÓW! Socjalistyczny prof, ekonomii, który nie potrafi się przyznać do błedów - on przecież jest nieomylny i najmądrzejszy na świecie! Jak przystało na Guru Pisowców!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.