Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,61 zł , zmiana od tamtej pory: -34,07%

Timecamp się rozwija!

Zgłoś do moderatora
Źrodło: nf.pl/manager/aplikacje-ktore-zmieniaja-marketing,,56043,80

"TimeCamp
To kolejny polski start-up, który przebojem wchodzi na rynki zagraniczne. I choć skierowany jest nie tylko do działów marketingu, to właśnie ta branża szczególnie upodobała sobie korzystanie z tej aplikacji. Na chwilę obecną TimeCamp działa w obszarze tzw. time tracking czyli mierzenia Twojej aktywności przy komputerze. Smaczku dodaje fakt, że wkrótce aplikacja przejdzie metamorfozę w kierunku programu typu project management software dzięki czemu zasięg funkcjonalności znacznie wzrośnie (zapisy do wersji beta – TimeCamp 3.0 Beta), a sama aplikacja stanie się narzędziem do zarządzania projektami, a nie tylko mierzenia czasu spędzonego na ich realizacji.  TimeCamp dzięki dość zaawansowanej funkcji raportowej pozwala mierzyć efektywność pracy, zarówno pod kątem wykonywanych projektów, jak i poszczególnych zadań, czasu pracy przy komputerze, czasu spędzonego na konkretnych stronach a nawet aplikacjach. Dzięki temu, użytkownicy poznają rzeczywiste koszty pracy nad swoimi projektami."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VENTUREIN 1,28% 2,38 2021-10-22 09:00:00