Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: 134,65%

Re: Timecamp się rozwija! Naprawde?

Zgłoś do moderatora
Od kiedy wprowadzili mi ten program, stałem się niewolnikiem, zniewolonym, przestałem myśleć, cierpię z tego powodu, gdyż praca którą kochałem od dziecka stała się dla mnie męką i cierpieniem, brak samodzielnego myślenia które narzuca program, dodatkowo miał być przewidziany czas wolny a ty funkcja ta została zablokowana. W firmę którą rozwijałem i wkładałem swe serce oraz energię, teraz myślę jak tu nie podpaść bo program nawet jedną minutę bez kręcenia myszką rejestruje. Jak żyć gdy miejscem pracy są toksyczni ludzie, którzy dopuścili się takiej zbrodni na umyśle pracownika. Czy producent tego programu zastanowił się czy człowiek ma uczucia? Czy wprowadzanie takiego rygoru : Arbait Macht TimeCamp. Każdemu pracodawcy polecam który pod pretekstem pracy zdalnej i zliczania czasu wprowadzi w swojej firmie strach i zniewolenie psychiczne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -0,42% 2,37 2021-10-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.