Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,60 zł , zmiana od tamtej pory: 49,38%

Re: Timecamp się rozwija!

Zgłoś do moderatora
Jejku co za tępy program blokujący mój dział, litości ....Pracuję z tym programem już 3 lata dlatego ,ze wziąłem sobie do serca bycie doskonałym i mierzenia wszystkiego ale z tak tępym programem,,, ciągle awarie, brak odpowiedzi ze strony producenta, nie mogę założyć projektów bo coś im się popsuło i gówno Mnie to obchodzi ... płacę miesięcznie dość duże pieniądze i olewanie klientów, pozatym moje komentarze dotyczące uwag zostały usunięte.... LITOŚCI !!!
Poza Tym ten program przeszkadza w skupieniu się w pracy. Ciągłe przełączanie ze 40 razy na projekty spowodowały spadek z poziomu profesjonalnego do poziomu urzędniczego ... oraz nerwice....
Nie nabierajcie się na to...
Tyle razy prosiłem ich o pomoc ta zamiast odpowiedzieć kasowali moje posty HAŃBA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -0,42% 2,39 2021-10-19 14:49:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.