Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,61 zł , zmiana od tamtej pory: 42,86%

Re: Timecamp się rozwija!

Klienci się odwracają,jeszcze niedawno chwaliła sie na stronie ze maja ich 22000 teraz zostało 18000 , pracuje na tym systemie około 3 lat, wprowadziliśmy w firmie 200 osobowej i zawiedliśm się. NIestety nie wzięliśmy pod uwagę że bat o którym chwali się producent działał ale w latach 80 tego wieku. Chodzi o to, że jestem pracownikiem co sam budował tę firmę ponad 10 lat temu, kupowałem nawet sprzęt dodatkowy za własne pieniądze nadobowiązkowy aby nie obciążać Pracodawcy. Kocham swoją pracę pracuje na dwie ręce (myszka w lewej ręce to joystick 3d Connexion) dla profesjonalistów mam dwa monitory, doszedłem do etapu ponad 20 000 h w projektowaniu, w klawiaturę wklepuje dane jakbym grał na fortepianie też dwoma rękami.
Jednego nie wzięli pod uwagę, dobrej woli pracownika, jeżeli zabijesz kurę znoszącą złote jajka to zabijesz własne zyski firmy stąd firma w której pracuję straciła sporą część doświadczonych pracowników, nie dlatego że nie kochali swej pracy ale dlatego, ze nie chcieli być bici i zniewoleni,,, wybrali pójście na własną działalność.
Oprogramowanie tego typu nie wlicza myślenia, jeżeli ja zastanawiam się jak coś stworzyć a system mnie nęka , każe mi wpisać do czego Moje myślenie przypisać dodatkowo nie mamy ani minuty czasu wolnego .... Straciłem wolną wlę i kreatywność, pozostałe pracownikiem ze ZNIEWOLONYM UMYSŁEM.. PRZYKRE taka polska biedna rzeczywistość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -2,95% 2,30 2021-10-27 15:45:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.