Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,61 zł , zmiana od tamtej pory: 47,83%

Re: Timecamp się rozwija!

Zgłoś do moderatora
Zgadza się Przyjacielu, trochę podupadłem po prostu jestem zmęczony psychicznie nękaniem przez ten program, u mnie w firmie w której jest ten program kolega boi się do tego stopnia ze robiąc przysiady to zatrzymuje się co piąty przysiad i rusza myszką co minutę. Jak poradzić sobie psychicznie ze zniewoleniem, gdzie producent nawet mówi aby dać pracownikom 0,5 na odpoczynek a my mamy zawsze zablokowane na 0, skąd ta przemoc psychiczna, dlaczego tak traktują nas...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 1,28% 2,38 2021-10-22 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.