patrzac technicznie na sytuacje techa to widac , ze najprawdopodobniej mielismy do czynienia z kulminacyjna panika a odpowiednie ukształlowanie sie wolumenu od momentu paniki pokazuje , ze techmex "zbiera" sily do bardzo silnego odreagowania i buduje sobie wlasnie do tego silna baze pozdrawiam
piotreksep13
ps jak obserwuje wykres godzinowy , 30min i dzienny to widze z dluzszej perspektywy skrajne wyprzedanie rynku a z krotkiej perspektywy przygotowywanie sie do silnej fali wzrostowej
kap[italizacja techmexu na poziomie 7mln zl jest jak na bankruta strasznie mala tymbardziej o takim potencjale biznesowym i kapitale wlasnym jaki ma techmex lecz jest to spowodowane czysto psychologicznym aspektem bo tak naprawde zareagowalismy 2 razy na to samo info a relatywnie niski wolumen przy tej najprawopodobniej ostaniej fali spadkowej pokazuje , ze owy spadek do 0,7zl zostal dokonany ostatnimi resztkami sil(w porownaniu do poprzednich fal spadkowych i wartosci nominalnych) i gdyby free float byl mniejszy to az tak absurdalnej reakcji rynku na to samo info by nie bylo no ale z rynkiem sie nie dyskutuje i co najwyzej trzeba wykorzystywac panike innych do odkupienia od nich akcji
jak znaczna czesc akcji sprzedawalem techmexu to z jednej strony widzialem spadek od 1,9zl a z drugiej potrzebowalem na depozyt na kontrakty to w momencie sprzedazy widzialem , ze znaczna czesc akcji byla odbierana przez drobnych bo jak sie sprzedaje bardzo duze pakiety to widac takie sytuacje
a jak teraz znaczne i to doslownie pakiety odbieralem na techmexie to widzialem , ze sprzedaje je drobnica bo jak sie skupuje duze ilosci papieru to widac czy sypia duzi czy tez drobni