kapitalizacja techmexu przy pozytywnym scenariuszu powinna wynosic tak konserwatywnie liczac 70mln zl wiec kurs moze przy potencjalnej fali euforii na skutek pozytywnych zmian w spolce i ugodzie z wierzycielami wyniesc 7 zl pozdrawiam
piotreksep13
ps z obecnych poziomow wydaje sie to nie realne lecz z czasem gdy bedziemy szli coraz wyzej ten obecnie nie realny poziom stanie sie czyms naturalnym
techmex nie jest po prostu skorelowany z rynkiem i wig20 moze spadac a my mozemy rosnac lub wig20 moze leciec ostro do dolu a my mozemy leciec do gory
TECHMEX to indywidualna historia , ktora docelowo moze sie skonczyc przeogromnym wzrostem wartosci kursu techmexu lub tez jego znacznym spadkiem w co watpie
jak narazie mamy obrany jeden kierunek a jezeli przyjda bardzo dobre informacje ze spolki a najprawdopodobniej przyjda to bedziemy mieli euforyczne wzrosty